×

H&H TUONTI OY

Lanttikatu 1, 02770 Espoo – FIN
Puh. 09 5259 030

Myyntimiehenkuja 10 C 4, 90420 Oulu – FIN
Puh. 050 414 1504

Myynti

Etelä-Suomi Loppukäyttäjät

Matias Meklin
040 502 4408
matias.meklin@hhtuonti.fi

Etelä-Suomi

Juuso Räsänen
040 548 6298
juuso.rasanen@hhtuonti.fi

Pohjois-Suomi

Juha Heikkinen
050 4141 504
juha.heikkinen@hhtuonti.fi

Pohjois-Suomi

Jorma Raappana
0400 684 188
jorma.raappana@hhtuonti.fi

Lounais-Suomi

Minir Bogujevci
0400 477 442
minir.bogujevci@hhtuonti.fi

Kanta-Häme, Päijät-Häme ja Kaakkois-Suomi

Juha Napola
040 120 4213
juha.napola@hhtuonti.fi

Pohjanmaa, Satakunta ja Tampere

Ari Kandelin
0400 178 420
ari.kandelin@hhtuonti.fi

Savo-Karjala ja Keski-Suomi

Pertti Puustinen
040 484 1330
pertti.puustinen@hhtuonti.fi

FLEX Tuotevastaava

Mikko Lampinen
09 5259 0310
mikko.lampinen@hhtuonti.fi

ESSVE Tuotevastaava

Sofia Sund
050 354 9759
sofia.sund@hhtuonti.fi

Reskontra ja laskutus

Logistiikka

Tilaukset ja tekninen tuki

Asiakaspalvelu avoinna arkipäivisin klo 08.00-16.00

myynti@hhtuonti.fi

09 5259 030

Huolto

Huolto avoinna arkipäivisin klo 08.00-16.00

huolto@hhtuonti.fi

Markkinointi

H&H Tuonnin uutiskirje

Tilaa uutiskirjeemme: Saat ensimmäisenä edut ja uutiset sähköpostiisi!

 

 

H&H Tuonti Oy

Lanttikatu 1, 02770 Espoo – FIN
Puh. 09 5259 030

Myyntimiehenkuja 10 C 4, 90420 Oulu – FIN
Puh. 050 414 1504

Copyright © 2022 H&H Tuonti Oy
Yhteystiedot Tilaa uutiskirje