×

H&H TUONTI OY

Lanttikatu 1, 02770 Espoo – FIN

Myynti puh. 09 5259 030

Huolto puh. 09 5259 0323

Paiturinpolku 1 J, 90440 Kempele – FIN

Puh. 050 414 1504


Myynti

Etelä-Suomi

Juuso Räsänen
040 548 6298
juuso.rasanen@hhtuonti.fi

Uusimaa, Kymenlaakso, Päijät-Häme

Matias Meklin
040 502 4408
matias.meklin@hhtuonti.fi

Pohjois-Suomi

Juha Heikkinen
050 4141 504
juha.heikkinen@hhtuonti.fi

Pohjanmaa, Satakunta ja Tampere

Ari Kandelin
0400 178 420
ari.kandelin@hhtuonti.fi

Savo-Karjala ja Keski-Suomi

Pertti Puustinen
040 484 1330
pertti.puustinen@hhtuonti.fi

FLEX Tuotevastaava

Mikko Lampinen
09 5259 0310
mikko.lampinen@hhtuonti.fi

ESSVE Tuotevastaava

Sofia Sund
050 354 9759
sofia.sund@hhtuonti.fi

Reskontra ja laskutus

Logistiikka

Tilaukset ja tekninen tuki

Asiakaspalvelu avoinna arkipäivisin klo 08.00-16.00

myynti@hhtuonti.fi

09 5259 030

Huolto

Huolto avoinna arkipäivisin klo 08.00-16.00

huolto@hhtuonti.fi

H&H Tuonnin uutiskirje

Tilaa uutiskirjeemme: Saat ensimmäisenä edut ja uutiset sähköpostiisi!

 

 

H&H Tuonti Oy

Lanttikatu 1, 02770 Espoo – FIN
Puh. 09 5259 030

Paiturinpolku 1 J, 90440 Kempele- FIN
Puh. 050 414 1504

Copyright © 2024 H&H Tuonti Oy
Yhteystiedot Tilaa uutiskirje
document.addEventListener("DOMContentLoaded", function () { let elements = document.querySelectorAll("a[href*='e-julkaisu.fi/']"), l = elements.length; for (let i = 0; i < l; ++i) { let filename = elements[i].href.replace(/^.*[\\\/]/, '') elements[i].addEventListener("click", function () { console.log('event'); ga('send', 'event', 'Kuvasto', 'download', filename); }); } }, false);